azaroa, 2017

Opciones de filtro

ast

mar

egz

egu

bar

zap

dom

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

1aza - 31abeaza 119:00abe 31- 19:00Otros / Bestelakoak - Visitas guiadas / Bisita gidatuak19:00 - (abendua 31) 19:00 Azkuna ZentroaMota:Zinema
20urr - 14urturr 2010:00urt 14- 20:00Elkarrizketak / Diálogos - Diálogos entre el sexo, la clase y la violencia - Margaret Harrison(urria 20) 10:00 - (urtarrila 14) 20:00 Azkuna ZentroaMota:Literatura eta Pentsamendua
20aza - 28aza 2001:00aza 28- 01:00Topaketak / Encuentros - Letrak eta futbola: literatura eta futbola topaketak / Letras y fútbol : encuentros de literatura y fútbol01:00 - 01:00 (28) Biblioteca Foral - Bizkaiko Foru LiburutegiaMota:Literatura eta Pentsamendua
23aza19:00- 20:00Zinema / Cine - Zinema zikloa: «ISLADA ETA DISTORTSIOA» Ai Wei Wei, Joaquin Phoenix, Banksy, Anna Wintour & Michel Petrucciani-rekin hitzorduak / Ciclo de cine: «REFLEJOS Y DISTORSIONES» Citas con Ai Weiwei, Joaquin Phoenix, Banksy, Anna Wintour y Michel Petrucciani - The September Issue - R. J. Cutler19:00 Bilbao ArteMota:Zinema
23aza19:00- 20:00Kontzertua / Concierto - Sólstafir + Myrkur19:00 Santana 27Mota:Musika
23aza19:00- 20:00Topaketa literarioa / Encuentro literario - El elemento onírico de la narrativa actual - Esther Zorrozua19:00 Biblioteca Foral - Bizkaiko Foru LiburutegiaMota:Literatura eta Pentsamendua
23aza19:30- 20:30Zinema / Cine - John Huston zinema-zikloa / Ciclo John Huston - The Misfits (1961) / Vidas rebeldes - Clark Gable + Marilyn Monroe + Montgomery Clift19:30 Azkuna ZentroaMota:Zinema
23aza19:30- 20:30Hitzaldia / Conferencia - Emakumeek zientzia egiten dute / Ellas hacen Ciencia - Excavando en las razones de la invisibilidad - Mujeres y Arqueología - Margarita Sánchez Romero 19:30 Bidebarrieta KulturguneaMota:Literatura eta Pentsamendua
23aza19:30- 20:30Antzerkia / Teatro - Bilboko Zirkuitua - La Prudencia - A-Teatral19:30 Centro Municipal Begoña UdaltegiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
23aza20:00- 21:00Performancea / Performance - Soñé que mi piso estaba limpio - Anarquismo Doméstico20:00 La FundiciónMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
23aza20:00- 21:00Antzerkia / Teatro - Obabakoak (Bernardo Atxaga) - Calixto Bieito20:00 Teatro Arriaga AntzokiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
23aza20:00- 21:00Musikala / Musical - Casi normales20:00 Teatro Campos AntzokiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
23aza20:00- 21:00Antzerkia / Teatro - TOC TOC - Vuelve a Euskalduna - Carmen Arévalo + Laura Hernando + Sara Moros + Ana Trinidad + Paco Obregón + Oscar Ramos +Esteve Ferrer 20:00 Palacio Euskalduna JauregiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
23aza20:00- 21:00Kontzertua / Concierto - Kutxa Beltza – IZAR & STAR VIII - Elena Setién vs. Nico & Velvet Underground20:00 Kafe AntzokiaMota:Musika
23aza20:00- 21:00Kontzertua / Concierto - BJC-Bilbaina Jazz Club. Ciclo Auditorio - Kurt Weiss & Bob Sands 5tet 20:00 Hotel Conde DuqueMota:Musika
23aza21:00- 22:00Kontzertua / Concierto - Gypsy Jazz Session21:00 Hika AteneoMota:Musika
23aza22:00- 23:00Kontzertua / Concierto - Udagoieneko Ostera 2017 - SU TA GAR22:00 Kafe AntzokiaMota:Musika