abendua, 2017

Opciones de filtro

ast

mar

egz

egu

bar

zap

dom

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1aza - 31abeaza 119:00abe 31- 19:00Otros / Bestelakoak - Visitas guiadas / Bisita gidatuak(azaroa 1) 19:00 - (abendua 31) 19:00 Azkuna ZentroaMota:Zinema
20urr - 14urturr 2010:00urt 14- 20:00Elkarrizketak / Diálogos - Diálogos entre el sexo, la clase y la violencia - Margaret Harrison(urria 20) 10:00 - (urtarrila 14) 20:00 Azkuna ZentroaMota:Literatura eta Pentsamendua
15abe17:30- 18:30Dantza Komunitarioa / Danza comunitaria - Kultur gabonak 2017 - Oinez dakienak badaki dantzan / Quien sabe caminar, sabe bailar - Afrika Ruge17:30 Centro Municipal de Zurbaranbarri UdaltegiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
15abe18:00- 19:00Magia - Kultur Gabonak 2017 - Magia Saioa - Imanol Ituiño18:00 SolokoetxeMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
15abe18:00- 19:00Antzerkia / Teatro - Kultur Gabonak 2017 - Zu eta ni, sudurluze bi - Zirtaka18:00 Centro Municipal Castaños UdaltegiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
15abe19:00- 20:00Abesbatza-Kontzertua / Concierto coral - Otxarkoagako nagusientzako abesbatza eta antzerki hamabostaldia - Coro Peña El Bombín + Coral de la Asociación de Jubilados San Jorge + Agrupación Coral Otxarkoaga19:00 Centro Municipal Otxarkoaga UdaltegiaMota:Musika
15abe19:00- 20:00Kontzertua / Concierto - Kultur Gabonak 2017 - Jabi Gutiérrez19:00 ZorrotzaMota:Musika
15abe19:30- 20:30Kontzertua / Concierto - Gabonetako Abesbatza-kontzertuak / Conciertos Corales de Navidad - Gaudate, BilbaoMusikako Abesbatza + San Antón Abesbatza19:30 Iglesia Inmaculada elizaMota:Musika
15abe19:30- 20:30Antzerkia / Teatro - 150 aniversario del nacimiento de Marie Curie - El Porvenir de la Cultura - Teatro Divergente - Itziar Ituño y Chema Trujillo + Carlos Panera19:30 Bidebarrieta KulturguneaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
15abe19:30- 20:30Kontzertu sinfonikoa / Concierto sinfónico - Temporada BOS no 6. - Obras de F. Liszt/Doppler + Wlad Marhulets + B. Bartók - David Krakauer + John Axelrod19:30 Palacio Euskalduna JauregiaMota:Musika
15abe19:30- 20:30Solsaldia + proiekzioa / Charla + Proyección - Fotografía Japonesa. Vol. 1 - Miguel Oriola19:30 Centro de Fotografía Contemporánea de BilbaoMota:Zinema
15abe20:00- 21:00Antzerkia / Teatro - Pasos perdidos - Carlos Javier Sarmiento + Rodrigo Villagrán + Guadalupe Marcote + Laura de Casas + Barbara Gómez + Rocío Herrera + Lidia Rodríguez20:00 Pabellón 6Mota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
15abe20:00- 21:00Antzerkia / Teatro - Tierra de fuego - Claudio Tolcachir20:00 Teatro Campos AntzokiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
15abe20:00- 21:00Dantza / Danza - Dantzaldia 2017 - Provisional Danza - Allí donde las flores se mueren - Carmen Werner20:00 La FundiciónMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
15abe20:00- 21:00Zirkua / Circo - La Verità - Compagnia Finzi Pasca20:00 Teatro Arriaga AntzokiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
15abe20:00- 21:00Kontzertua / Concierto - Madness Live - Inglorious20:00 Santana 27Mota:Musika
15abe20:00- 21:00Kontzertua / Concierto - 365 Jazz Bilbao - Matt Bianco20:00 Bizkaia Aretoa / EHU-UPVMota:Musika
15abe20:00- 21:00Musika / Música - Kultur Gabonak 2017 - Sesión de vinilos + Margoritmoak: aerografía en lienzos - Pantx Official Selectors (ska + reggae + rocksteady + soul...)20:00 ZorrotzaMota:Musika
15abe20:30- 21:30Kontzertua / Concierto - Black Experience - Ogun Afrobeat20:30 BilborockMota:Musika
15abe21:00- 22:00Kontzertua / Concierto - Azafrán21:00 hACERIA AretoaMota:Musika
15abe21:00- 22:00Kontzertua / Concierto - La Furia21:00 Hika AteneoMota:Musika
15abe22:00- 23:00Antzerkia / Teatro - Pasos perdidos - Carlos Javier Sarmiento + Rodrigo Villagrán + Guadalupe Marcote + Laura de Casas + Barbara Gómez + Rocío Herrera + Lidia Rodríguez22:00 Pabellón 6Mota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak