abuztua, 2017

Opciones de filtro

Filtrar por:

Data

ast

mar

egz

egu

bar

zap

dom

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1aza - 31abeaza 119:00abe 31- 19:00Otros / Bestelakoak - Visitas guiadas / Bisita gidatuak(azaroa 1) 19:00 - (abendua 31) 19:00 Azkuna ZentroaMota:Zinema
20abu01:30- 01:30Concierto / Kontzertua - Sonia Madoc (ex Sonia y Selena)01:30 Pinpilinpauxa txosnaMota:Musika
20abu12:00- 13:00Concierto / Kontzertua - Matiné de Zarzuela - Bilboko Udal Musika Banda - José R. Pascual Vilaplana + Iñaki Urkizu12:00 Areatzako Kioskoa / Quiosco del ArenalMota:Musika
20abu13:00- 14:00Concierto / Kontzertua - Sesiones Rabba Rabba Hey! - Toni Metralla y Los Antibalas + Torazinas13:00 Satélite TMota:Musika
20abu13:30- 14:30Teatro callejero / Kale antzerkia - El punto de la i - Malicia y el pequeño Judas 13:30 Arriaga plazaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
20abu19:30- 20:30Zarzuela / Zartzuela - El Caserío - Gerardo Bullón + Hevila Cardeña + Julio Morales + Juan Carlos Barona + Alicia Montesquiu19:30 Palacio Euskalduna Jauregia (Auditorium)Mota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
20abu19:30- 20:30Teatro / Antzerkia - 5 y Acción! - Carlos Sobera + Marta Hazas + Javier Veiga + María Belenguer + Ana Rayo19:30 Teatro Campos AntzokiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
20abu19:30- 20:30Musical / Musikala - PRISCILLA, reina del desierto19:30 Teatro Arriaga AntzokiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
20abu20:00- 21:00Teatro callejero / Kale antzerkia - Wooow - Nando Caneca20:00 Gas plaza / Plaza del GasMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
20abu20:00- 21:00Concierto / Kontzertua - Bertako Pop-Rocka / Pop-Rock Local - Hip-Hop Rap & Metal, Punk - Shintoma + XpresidentX 20:00 BilborockMota:Musika
20abu20:00- 21:00Teatro / Antzerkia - Toc Toc - Carman Arévalo + Ana Frau + Esteve Ferrer + Laura Hernando + Sara Moros + Ana Trinidad + Paco Obregón + Óscar Ramos20:00 Palacio Euskalduna Jauregia - Sala A1Mota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
20abu20:00- 21:00Monólogo / Bakarrizketa - Como en casa de uno... en ningún sitio - Santi Rodríguez20:00 Palacio Euskalduna Jauregia (Sala Barria)Mota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
20abu20:30- 21:30Teatro / Antzerkia - 13 y Martes - Lander Otaola + Leire Ucha + Diego Pérez - Jean Pierre Martínez20:30 Sala BBK - BBK AretoaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
20abu21:00- 22:00Concierto / Kontzertua - Trogloditas21:00 Satélite TMota:Musika
20abu21:00- 22:00Teatro / Antzerkia - Improtxou21:00 Pabellón 6Mota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
20abu21:30- 22:30Teatro callejero / Kale antzerkia - Le rêve d’Erica - Cie Bivouac21:30 Arriaga plazaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
20abu22:30- 23:30Teatro / Antzerkia - Al fin solo - Goyo Jiménez22:30 Teatro Campos AntzokiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
20abu23:30- 01:30Concierto / Kontzertua - Thunderclap Sound System + Akatz + Iron Lion Zion23:30 Algara txosnaMota:Musika
20abu23:30- 01:30Concierto / Kontzertua - Bilbao Reggae Splash - Don Carlos (Jamaica)23:30 Plaza Nueva - Plaza BerriaMota:Musika
20abu23:30- 01:30Concierto / Kontzertua - Amaral23:30 AbandoibarraMota:Musika