abendua, 2017

Opciones de filtro

Filtrar por:

Data

ast

mar

egz

egu

bar

zap

dom

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1aza - 31abeaza 119:00abe 31- 19:00Otros / Bestelakoak - Visitas guiadas / Bisita gidatuak(azaroa 1) 19:00 - (abendua 31) 19:00 Azkuna ZentroaMota:Zinema
20urr - 14urturr 2010:00urt 14- 20:00Elkarrizketak / Diálogos - Diálogos entre el sexo, la clase y la violencia - Margaret Harrison(urria 20) 10:00 - (urtarrila 14) 20:00 Azkuna ZentroaMota:Literatura eta Pentsamendua
19abe18:00- 19:00Ipuin kontaketa / Cuentacuentos - Kultur Gabonak 2017 - Hor Konpon Marianton - Lanku - Eneko Arrate + Nerea Ibarzabal18:00 Biblioteca Municipal Irala LiburutegiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
19abe18:30- 19:30Zinema / Cine - Egunik laburrena / El día + corto - Haurrentzako laburmetraiak / Cortometrajes para público infantil18:30 Centro Municipal Zorrotza UdaltegiaMota:Zinema
19abe18:30- 19:30Zinema / Cine - Egunik laburrena / El día + corto - Haurrentzako laburmetraiak / Cortometrajes para público infantil18:30 Centro Municipal de Otxarkoaga / Otxarkoagako UdaltegiaMota:Zinema
19abe19:00- 20:00Abesbatza-Kontzertua / Concierto coral - Quincena coral y teatral para mayores de Otxarkoaga - Errekalde Leioako Adinekoen Etxea + Coro de la Asociación de Abando + Coro de la Asociación de Bolueta19:00 Centro Municipal de Otxarkoaga / Otxarkoagako UdaltegiaMota:Musika
19abe19:00- 20:00Topaketa / Encuentro - Tracking Bilbao V - Pedro Vera (marrazkilaria / dibujante)19:00 BilborockMota:Zinema
19abe19:00- 20:00Liburu-aurkezpena / Presentación de libro - Ezkerraldeko ipuinak / Cuentos de la margen izquierda - Itziar Mínguez + David Tijero19:00 Biblioteca Foral - Bizkaiko Foru LiburutegiaMota:Literatura eta Pentsamendua
19abe19:00- 20:00Bakarrizketa / Monólogo - Alazne Etxebarria & Mikel Bermejo19:00 Centro Municipal de Santutxu UdaltegiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
19abe19:00- 20:00Ikus-entzunezkoak / Audiovisuales - BIdeOtik. Atendiendo a otras narrativas audiovisuales - Trayectorias - Mira Bernabeu19:00 Azkuna ZentroaMota:Zinema
19abe19:30- 20:30Kontzertua / Concierto - Gabonetako Abesbatza-kontzertuak / Conciertos Corales de Navidad - Sanfran Korue + Ars Viva Abesbatza19:30 Iglesia de San Rafael (Zabala)Mota:Musika
19abe19:30- 20:30Zinema / Cine - Egunik laburrena / El día + corto - Distantziak laburtuz / Acortando distancias - Lo mejor del corto vasco y español en 201719:30 Centro Municipal Zorrotza UdaltegiaMota:Zinema
19abe19:30- 20:30Clown (Publiko helduarentzat / Público adulto) - Kultur Gabonak 2017 - Soltarlo al aire - Maite Guevara19:30 Centro Municipal Errekalde UdaltegiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak
19abe19:45- 20:45Zinema / Cine - Cine Club Fas - Clausura del V Festival de cortometrajes KORTeN! - Psiconautas + CM: Birdboy - Pedro Rivero + Alberto Vázquez19:45 Salón El Carmen AretoaMota:Zinema
19abe20:00- 21:00Kontzertu berezia / Concierto especial - Bilboko Udal Musika Banda - José R. Pascual Vilaplana20:00 Sala BBK - BBK AretoaMota:Musika
19abe20:00- 21:00Kontzertua / Concierto - Concierto de Navidad - Bilboko Txistularien Udal Banda + Coro Bogoroditsie20:00 Palacio Euskalduna JauregiaMota:Musika
19abe20:00- 21:00Madrigalak / Madrigales - Quinto libro de madrigales de Claudio Monteverdi - Gerard Jones20:00 Teatro Arriaga AntzokiaMota:Antzerkia / Dantza / Arte Eszenikoak